Projekcia  >

Projekcia

Projektová činnosť v oblasti záhradnej tvorby je rovnako dôležitá ako u vlastnej stavby objektu. Pokiaľ je nevhodne naplánovaná zeleň, ukáže sa to zväčša až keď rastliny a stromy vyrastú.Kto chce zmeniť svoju záhradu alebo ju začína od začiatku zakladať, stretá sa z najrôznejšímy otázkami, čo je a čo nieje možné na tom zvláštnom kuse pôdy realizovať. Konkrétnu podobu predstáv o záhrade a jej usporiadaní Vám pomôže vytvoriť odborník.

Prvým krokom pri navrhovaní záhrady je obhliadka pozemku architektom. Na základe zamerania pozemku alebo podkladov a prekonzultovania Vaších potrieb a predstáv o záhrade, vypracujeme návrh Vašej záhrady. Po prekonzultovaní návrhu a prípadných úpravách vypracujeme projekt a dokumentáciu.

Súčasťou záhradníckeho projektu je : osadzovací plán - slúži záhradníckej firme k presnému vysadeniu plôch zoznam rastlín - je uvedený v latinčine a slovenčine, obsahuje počty druhov a prípadne výšku,farbu kvetov a listov axonometrické pohľady - pohľady z rôznych uhlov na budúcu výsadbu pre lepšiu predstavu vzhľadu technická správa - obsahuje charakteristiku a špecifikáciu prác a materiálu podľa projektu

Na základe takto zpracovaného projektu Vám naša firma zpracuje cenovú ponuku vo viacerých alternatívach, kde sú rastliny uvedené v rôznych veľkostiach pre posúdenie investorom. Cenová ponuka je formou podrobného položkového rozpočtu na základe jednotkových cien. Projekt spolu s rozpočtom slúžia ako podklad pre realizáciu sadovnícky úprav.

Ponúkame Vám naše služby

Postaráme sa o Vašu záhradu Súčasťou našej ponuky je aj pravidelná údrža zelene.

Fotogaléria - Záhrady

Pozrite si fotografie. Realizácie projektov a výsledky nášho úsilia.

Fotogaléria - Závlahy

Pozrite si galériu. Zavlažovanie záhrad a verejných plôch.

Fotogaléria - Záhradné osvetlenie

Pozrite si galériu. Osvetlenie záhrad.